قرض دادن روزنامه بیرانوند اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

قرض دادن: روزنامه بیرانوند اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی علت نهایی اتفاق سانچی تا نیمه اول اردیبهشت اعلام می‌شود

رییس کمیته پیگیری سانحه نفتکش ایرانی در مجلس از دیدار خانواده شهدای سانچی با رییس مجلس خبر داد و گفت که تا نیمه اول اردیبهشت ماه کمیته پیگیری سانحه نفتکش ایرانی

علت نهایی اتفاق سانچی تا نیمه اول اردیبهشت اعلام می‌شود

علت نهایی اتفاق سانچی تا نیمه اول اردیبهشت اعلام می شود

عبارات مهم : امنیت

رییس کمیته پیگیری سانحه نفتکش ایرانی در مجلس از دیدار خانواده شهدای سانچی با رییس مجلس خبر داد و گفت که تا نیمه اول اردیبهشت ماه کمیته پیگیری سانحه نفتکش ایرانی در سطح ملی علت نهایی اتفاق را اعلام می کند.

محمدمهدی برومندی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: آقای لاریجانی از ابتدای رخ دادن اتفاق سانچی نسبت به این مساله حساس بود به همین علت درخواست کردند که از مجلس نماینده ای به عنوان ناظر در چین حضور پیدا کند. این خود نشان از حساسیت رییس مجلس و هیات رییسه و کمیسیون امنیت ملی دارد.

وی با بیان اینکه کمیسیون امنیت ملی گزارشات مربوط به اتفاق سانچی را به طور مرتب دنبال می کند، گفت: مجلس با حساسیت گزارشات مربوطه و اقداماتی که وزارت خارجه باید انجام دهد را دنبال می کند. به همین جهت نیز برنامه آقای لاریجانی این است که دیداری با خانواده شهدای سانچی همراه با مسئولان ذیربط از جمله شرکت ملی نفتکش، شرکت بنادر و دریانوردی و مقامات مربوطه در وزارت خارجه داشته باشد تا حرف های خانواده ها را بشنود.

علت نهایی اتفاق سانچی تا نیمه اول اردیبهشت اعلام می‌شود

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد سفر اعضای این کمیسیون به چین، گفت: قرار است آخرین دور جلسه کارشناسی، حقوقی و فنی با حضور کارشناسان مربوطه از کشورهای متفاوت در اول اردیبهشت در چین برگزار شود تا آخرین بررسی از ابعاد و علت رخ دادن این عنوان انجام شده است و در نهایت علت اتفاق اعلام شود.

وی گفت که اگر این جلسه خوب پیش رود، این کمیته می تواند علت نهایی بروز اتفاق سانچی را تا نیمه اول اردیبهشت اعلام کند، کمیته ای که از همان رخ دادن اتفاق سانچی با حضور کشورهای ذینفع تشکیل شد.

رییس کمیته پیگیری سانحه نفتکش ایرانی در مجلس از دیدار خانواده شهدای سانچی با رییس مجلس خبر داد و گفت که تا نیمه اول اردیبهشت ماه کمیته پیگیری سانحه نفتکش ایرانی

برومندی در آخر گفت که هنوز گزارش کمیسیون امنیت ملی در مورد علت اتفاق سانچی نهایی نشده هست. کمیسیون عمران نیز جداگانه در حال تهیه گزارش است.

واژه های کلیدی: امنیت | کمیسیون | خانواده | اردیبهشت | کمیسیون عمران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs